Rozważania różne współczesnej kobiety- daleko od mody, kuchni i jakiejkolwiek diety. Plotki o facetach, sporcie, autach i gadżetach.
Kategorie: Wszystkie | dla pełnoletnich | motoryzacja | sport | zdrowie
RSS
niedziela, 03 marca 2019

              No to się doczekaliśmy- blox się zamyka. To chyba jakaś odpowiedź na moje dylematy. Pisać czy nie pisać? Okazuje się, że rozwiązanie przyszło samo. Na dzień dzisiejszy moja odpowiedź jest taka, że raczej nie będę kontynuowała pisania.

           Albo brak chęci, albo brak czasu, ostatecznie brak tematów, brak zdrowia i brak internetu. No tak się porobiło, że mnie nie było. A skoro idzie mi pod górkę , to chyba nie ma co na siłę . Gdzie byłam jak mnie nie było?

           Generalnie walczyłam z dostawcą internetu. Na razie jako tako działa, ale ile to nerwów kosztowało.... Przyjmowałam lokatora, tzn. tylko tyle, że syn wrócił do gniazda. Więc zamieszanie się zrobiło takie, że nie było czasu, nie było warunków. Ogólnie zamieszanie, jak cholera. Ale wrócił, zamieszkał, odżywiłam trochę i zmobilizowałam do nadgonienia zaległości na studiach. Udało mu się jakoś tak to pozałatwiać, że jednak nie będzie musiał powtarzać tego zawalonego semestru. Fakt, zawsze był dość pilnym studentem, więc prowadzący poszli mu na rękę.

          W tzw. międzyczasie zakończyłam cykl badań. Ostatnia była gastroskopia. Wiele razy miałam już to badanie, ale tak, jak tym razem nigdy wcześniej tego nie przeżyłam, z naciskiem na słowo "przeżyłam". Chociaż miałam ogromne wątpliwości czy wyjdę z gabinetu żywa. Okazało się, że zrobiła się przepuklina przełyku i coś tam dalej. W każdym razie koszmar, po którym chorowałam jeszcze 3 dni nie mogąc przełykać a nawet palić.

           No i czytałam. czytałam, czytałam. W każdej z "moich" serii wyszły nowe tomy, więc było co nadrabiać. J.L Horst z "Kodem Kathariny" - jak zawsze świetna, K.Puzyńska "Rpdzanice" - rozczarowująca, M.Rogala "Punkt widzenia" naprawdę dobra. Oczywiście to nie wszystko, bo było jeszcze kilka innychpozycji , ale nawet nie do końca wiem co już było wcześniej a co teraz.

          To tak w telegraficznym skrócie. Przemyślę sprawę, ale skłaniam się ku zakończeniu tej przygody.

17:24, 45gogula
Link Komentarze (4) »