Rozważania różne współczesnej kobiety- daleko od mody, kuchni i jakiejkolwiek diety. Plotki o facetach, sporcie, autach i gadżetach.
Blog > Komentarze do wpisu

Sesja

                        Doczekałam się nareszcie .

       Doczekałam się tego, że B. przyjechała do mnie i teraz wspólnie spędzamy czas. Jak dla mnie miło. Bardzo się już stęskniłam za tym. W każdym razie , w którymś momencie B. stwierdziła, że moje popierdółki na żywo są jeszcze ładniejsze niż na fotografii np. w telefonie. Ale... dodała, że we wczorajszym wpisie na blogu wstawiłam zdjęcie zbiorcze moich lampionów, która to fotografia niezbyt uwidacznia precyzje i kunszt wykonania. Więc w tzw. międzyczasie przeprowadziłyśmy sesję zdjęciową kilku lampionów . W zamian za nasze zainteresowanie, lampiony odwdzięczyły nam się niestrudzonym pozowaniem i "szczerym uśmiechem".:-) A o to wyniki .....

              Dodatkowo wrzucę dzisiaj jeszcze jedną swoją "niebieską" pracę. Nie mylić z niebiańską . Oczywiście pomysł zaczerpnięty z internetu. Mnie się podoba w tym wykonaniu. Poniekąd zgodnie z sugestią irsili - coś na kształt obrazu...


wtorek, 25 kwietnia 2017, 45gogula
Tagi: quilling

Polecane wpisy

 • Mamuśka

  Nie jeden już raz pisałam o moich relacjach z mamusią, a raczej o tym, jaką toksyczną jest osobą. Czasami sama się zastanawiałam, czy powinnam o pewnych rzeczac

 • Tak jakby ...ostatki

  Ostatni dzień ładnej pogody !!! Z tego co mówią pogodowie i pogodynki to najbliższe prawie 2 tygodnie nie będzie zbyt optymistyczne w kwestii aury. No trudno.

 • Powolutku, pomalutku

  Jeszcze nie jestem w pełni gotowa do pisania, jak poprzednio, więc tylko zaznaczam, że próbuję przywołać wiosnę kręcąc i lepiąc motyle. Na ten przykład taki.

 • Karta na 50-tkę

  I coś wysublimowanego, eleganckiego, czadowego, dla kobiety kochającej szpilki.

 • Mam Cię i nie puszczę

  Taka wersja kartki ślubnej pół żartem, pół serio.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2017/04/25 17:54:03
Piękna nutka:)))
-
2017/04/25 19:53:02
Ale super ta nutka! Bożence nawet bardziej do gustu przypadła niż świeczniki.
-
2017/04/25 20:09:09
Mnie się podobają świeczniki i nutka, ale nutka też powinna być wypełniona, a nie pusta. Oczywiście innym, kontrastowym kolorem.
-
2017/04/25 20:11:39
Super pomysł z tym obrazem!
-
2017/04/25 20:49:46
raz jeszcze dziękuję i tylko celem wyjaśnienia dodam, że nutka z zamierzeniem nie jest w środku wypełniona, nie wiem jak byłoby po ew. wypełnieniu ale teraz ... też jest kontrastowo?
-
2017/04/26 13:13:05
Fajny ten obrazek,do powieszenia i postawiania i półce. Bardzo mi się podoba.